poniedziałek, 8 marca 2010

"Ćwierkałyśmy na spotkaniu"

W sobotę odbyło się kolejne fantastyczne spotkanie naszego Koła Gospodyń. Jak zwykle naładowałam akumulatorki :o) Tym razem gospodynią była Michelle (na Jej stronie mała fotorelacja), która przygotowała wiele atrakcji. Na początku odbyło się losowanie gadżetów z wiosennej wymiany. Każda z nas miała przygotować coś zielonego z ptaszkiem- takie były wytyczne. Powstało wiele cudownych prac, które można zobaczyć na blogach koleżanek ze scrapkowej rodzinki. Gdy myślałam o upominku, to w głowie pojawił mi się obraz znanego i lubianego przez scraperki stempla Inkadinkado "Ptaszek pierdz..... kwiatkami" Postanowiłam zrobić wzorzystego ptaszka z białej gliny, z odciśniętym stemplem zawijaskiem ( w realu wygląda znacznie lepiej niż na komórkowym zdjęciu...). W zestawie ostatecznie znalazły się trzy ptaszorki (do późniejszego wykorzystania np. w oknie), tylko jeden otrzymał pudełko ze scenką rodzajową- filcowymi pałkami i gniazdkiem :o)


Natomiast w ramach wymiany stałam się szczęśliwą posiadaczką cudnej podusi. Autorką jest Zuza gatto-pazzo
Mój synek już ją sobie przywłaszczył- nosi ją wszędzie :o)

A Cynka przygotowała dla wszystkich takie małe cacuszka:Jak się okazuje na tym nie koniec prezentów. Czasu do moich urodzin jeszcze trochę jest, bo przyszłam na świat razem z wiosną. Ale już dostałam piewrwszy urodzinowy upominek od Guriany. Dziękuję kochana! Tag jest cudny jak wszystkie Twoje prace!
Podczas spotkania wiele było plotkowania, wymieniania luźnych uwag, scrapowania (którego efekty pokażę nieco później). Generalnie- już nie mogę się doczekać kiedy znów się zobaczymy!!!